UWIN Сјај! Мажи Жени Earring Бакар Никел Чешка Кристал Кристал Злато Квадратен Облик Студ Обетки Хип хоп Накит 12.5mmx12.5mm
Новак - 9 %

UWIN Сјај! Мажи Жени Earring Бакар Никел Чешка Кристал Кристал Злато Квадратен Облик Студ Обетки Хип хоп Накит 12.5mmx12.5mm

Достапно за нарачка
DEN 295.68
DEN 269.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
UWIN
Број На Модел На:
NB63
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Мажи жени earring
Стил:
Мажите хип хоп earring
Материјал:
Бакар
Име:
Плоштад Обетки

Избор на клиент