нов аниме 30cm сива Charizard кадифен играчки мека кукла роденденски подарок b0889
Новак - 47 %

нов аниме 30cm сива Charizard кадифен играчки мека кукла роденденски подарок b0889

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 763.00
Достапност:


ви благодариме за вашата шопинг !
објектот е околу 30cm играчка ,едно парче
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други големини со себе од мојата продавница :
на следниве слики се вистински објект слики шоу.
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

За производот

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no
Возраст Опсег:
8-11 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,2-4 Години
Број На Модел На:
t746
Материјал:
Памук
Димензии:
како наслов опис
Пополнување:
PP Памук

Избор на клиент