2018 Топла Продажба Led Облека 10pcs Модата Партија Божиќ ноќ на Вештерките Ѕвезда Срцето Цвет Стапови Магично Стапче Трепкачки Светла До Сјај Настан
Новак - 32 %

2018 Топла Продажба Led Облека 10pcs Модата Партија Божиќ ноќ на Вештерките Ѕвезда Срцето Цвет Стапови Магично Стапче Трепкачки

Достапно за нарачка
DEN 907.20
DEN 617.00
Достапност:

1 : Цел времето за испорака е 1-3 дена. 95% од цел времето за испорака е 1 ден. 2 : Наредби треба да бидат прилагодени, времето за испорака е 5-15 дена
започнете
крајот
10pcs Модата Партија Божиќ ноќ на Вештерките LED Ѕвезда Срцето Цвет Стапови LED Магија Ѕвезда Стапче Трепкачки Светла до Сјај Стапови настан партија
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Постојат три видови на трепка, можете да го промените типот на трепка со притиснете го копчето на рачката
Погодна за двете деца и возрасни, и совршен за користење во партијата, училиште, концерт и така натаму
Материјали : Пластика, пролет, електронски компоненти
Led time : 22 часа
Стил : Роуз, срцето, ѕвезда
Ако треба да се избере бои и стил,ве молиме да ни даде порака ,ви благодариме
вклучени : 10pcs
10pcs Модата Партија Божиќ ноќ на Вештерките LED Ѕвезда Срцето Цвет Стапови LED Магија Ѕвезда Стапче Трепкачки Светла до Сјај Стапови настан партија
10pcs Модата Партија Божиќ ноќ на Вештерките LED Ѕвезда Срцето Цвет Стапови LED Магија Ѕвезда Стапче Трепкачки Светла до Сјај Стапови настан партија
10pcs Модата Партија Божиќ ноќ на Вештерките LED Ѕвезда Срцето Цвет Стапови LED Магија Ѕвезда Стапче Трепкачки Светла до Сјај Стапови настан партија

За производот

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Блескав Време:
24 часа
Број На Модел На:
PTL6009*10

Избор на клиент