60PCS Танцуваат на Музика и Звук Партија Очила Shutter LED Очила за Полнење за dacing барови, ноќни клубови

60PCS Танцуваат на Музика и Звук Партија Очила Shutter LED Очила за Полнење за dacing барови, ноќни клубови

Достапно за нарачка
DEN 28320.00
Достапност:


60 PCS Танцуваат на Музика и Звук Партија Очила Shutter LED Очила за Полнење за dacing барови, ноќни клубови
Музика/Активира Звук ПРЕДВОДЕНА Shutter Очила Материјал : ABS светла боја : црвена, сина, зелена во комбинација. Рамка боја : бела, црна Големина на : 16.5*15.5*5.5 cm Светла танцување, заедно со музика. USB Полнење. Пакување листа : 60* LED Очила + 60*USB Жица

За производот

боја:
Бела, Црна
Стил:
Новина
Гаранција:
3 месеци
Извор На Енергија:
Батерија
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Батерии Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
Батерија Активира Звук ПРЕДВОДЕНА Очила
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE
Тип На Батерија:
NI-МЗ
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GFLAI
Употреба:
празник
Напон:
6V
Производот:
Батерија Активира Звук ПРЕДВОДЕНА Очила
Функција:
Батерија, Звук активиран
Материјал:
ABS
Големина:
one size fits most

Избор на клиент