Тибетската Сребро Алуминиум Месечината Конектор Шарм DIY Хривнија Алка Earring Накит Одлуки Месечината Конектори за Додатоци 10pcs 35mm
Новак - 18 %

Тибетската Сребро Алуминиум Месечината Конектор Шарм DIY Хривнија Алка Earring Накит Одлуки Месечината Конектори за Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 126.72
DEN 104.00
Достапност:

бидете сигурни дека вашата адреса е во право! -Клиентот треба да ги преземат одговорностите за погрешна адреса е предвидено и во ред стил, големина избрани.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Јас не сум добил мојот објект?
Б : ве Молиме контактирајте со нас или се земе вашата нарачка број на локалните поштата истрага со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YEYULIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
PZ180120342
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
is_customized:
No

Избор на клиент