Ширина 150cm се Зголеми печати реактивен боење водат памучна ткаенина за облекуваат палто suspender coton божиќ ткаенини tissu крпеница
Новак - 40 %

Ширина 150cm се Зголеми печати реактивен боење водат памучна ткаенина за облекуваат палто suspender coton божиќ ткаенини tissu

Достапно за нарачка
DEN 470.40
DEN 282.00
Достапност:

метар метар
Име : Роза печати реактивен боење водат памук ткаенини
Состав : 98%памук+2%spandex
Ширина : 150cm
Тежина : 240g/метар

За производот

Големина:
1meter, half meter
Функција:
Анти-Бактерии
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
Други
Ширина:
150cm
Материјал:
Spandex / Памук

Избор на клиент