QQXCAIW Мажите Краток Костим Cosplay Перика Момчиња Темно Сина 30 См Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Целосна Перики
Новак - 28 %

QQXCAIW Мажите Краток Костим Cosplay Перика Момчиња Темно Сина 30 См Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Целосна Перики

Достапно за нарачка
DEN 479.04
DEN 345.00
Достапност:


QQXCAIW добредојдовте на вас

За производот

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
густина:
100%
Може Да Се Permed:
Yes
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
QQXCAIW
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Избор на клиент