30pcs(18*18mm) Антички Сребрен Љубов Чичко Шарм одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан Pendant DIY Метал Изработка на Накит
Новак - 30 %

30pcs(18*18mm) Антички Сребрен Љубов Чичко Шарм одговара за пандора стил Нараквици Ѓердан Pendant DIY Метал Изработка на Накит

Достапно за нарачка
DEN 268.80
DEN 188.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Големина:
18*18mm
боја:
антички сребрен
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Висат дупка:
2mm

Избор на клиент