Пред Возачот Самостојна Седиште Перница За Харли Спортските Четириесет и Осум XL1200 883 72 48 Седумдесет и Две XL1200V 2012-2015
Новак - 24 %

Пред Возачот Самостојна Седиште Перница За Харли Спортските Четириесет и Осум XL1200 883 72 48 Седумдесет и Две XL1200V 2012-2015

Достапно за нарачка
DEN 3750.24
DEN 2850.00
Достапност:


Нова кожа Задните Pillion Патничкото Седиште За Suzuki GSX-R 1000 GSXR1000 2003-2004
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Карактеристики
Резервни 100% сосема нов
Низок профил, минималистички дизајн.
Издржливи & Промовирање на outlook на вашиот велосипед.
Инструкции за инсталација не се вклучени.
Fitment
За Харли-Дејвидсон 2010-2015 Четириесет и Осум XL1200 X.
За Харли-Дејвидсон 2012-2015 Седумдесет и Две XL1200 V.
Пакет Се Вклучени
Еден Седиште
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Внимание : Кога ќе примите објект оштетени,Дефектен,не како се опише или не една, ве молиме ни e-mail слики во рок од 72 часа да го реши секој проблем подобро и fater :
1.Сите етикети со јасни зборови на пакетот;
2.Вистинската стока ќе примите;
3.Различни агли на производи и пакет да се покаже проблемот јасно.
САД превозот : ЗА САД КУПУВАЧИ Ние брод на пакет од Нашиот магацин во Лос Анџелес, Калифорнија,Преку USPS или FEDEX,времето за Испорака е 2-7 дена.
ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќа Pay Pal само. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ebay порака во рок од 3 дена.
Се ВРАЌА Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати .
КОНТАКТИРАЈТЕ не Доколку сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Материјал Тип:
Синтетички кожа + мека пена
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF2906C131
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент