Нови Жените Печати Врвот Tees Eyelash Т Кошула Жените 2017 Harajuku Бела Femme Т Кошула Обичен бело големина Лето Врвот Дама tshirts
Новак - 44 %

Нови Жените Печати Врвот Tees Eyelash Т Кошула Жените 2017 Harajuku Бела Femme Т Кошула Обичен бело големина Лето Врвот Дама

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 349.00
Достапност:


S : Должина-66cm; Биста-92cm;Рамо 38cm; Ракав-15.5 см М : Должина-67cm; Биста-96cm;Рамо-40cm; Ракав-16cm
L : Должина-68cm; Биста-100cm;Рамо-40cm; Ракав-16.5 cm
XL : Должина-69cm; Биста-104cm;Рамо 42cm; Ракав-17cm
XXL : Должина-70cm; Биста-108cm;Рамо 42cm; Ракав-17.5 cm
1. Користи слична облека да се споредат со големина. 2. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големината на табелата,големина можеби 1-3cm грешка .
Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино. Мислам дека тоа функционира целиот свет. Она што ние го продаде е со Висок Квалитет и Одлична Услуга. Изберете нас, нема грешка. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Превозот Смисла Ние брод понеделник - недела со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандард на Услуги е Кина Пост Воздух Mail. Стандард на Услуги трае околу 15-25 работни дена (Освен Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка, кој ќе се 30-45 дена). Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме e - mail u s. Сервис и Повратни информации не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
S3054
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Romastory
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент