1PCS - Убавицата и Ѕверот Ѓердан Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Le Petit Малиот Принц Цвет Симбол Ѓердани
Новак - 22 %

1PCS - Убавицата и Ѕверот Ѓердан Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Le Petit Малиот Принц Цвет Симбол Ѓердани

Достапно за нарачка
DEN 120.00
DEN 93.00
Достапност:


Опис на производот : N145 Убавицата и Ѕверот Ѓердан Принцезата и Принцот Ѓердан Филм Бајка Викторија Ѓердани за Жени Двојки

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Роуз во Терариум Ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Принцот Цвет Ѓердан
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
малиот принц ѓердан
Бајка Ѓердан:
Љубов Симбол Ѓердан
Приказна Викторија Ѓердан:
маѓепсана се зголеми ѓердан
Филм Самовила Ѓердан:
Роуз во Терариум Ѓердан
Принцот Цвет Ѓердан:
Убавицата и Ѕверот Ѓердан
Должина:
18''

Избор на клиент