Ciss Мастило Колекции За canon pg512 cl513 СТР-512 CL-513 Мастило За Canon Pixma iP2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280 Ciss
Новак - 28 %

Ciss Мастило Колекции За canon pg512 cl513 СТР-512 CL-513 Мастило За Canon Pixma iP2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280

Достапно за нарачка
DEN 681.60
DEN 491.00
Достапност:

Ciss Мастило Колекции За canon pg512 cl513 СТР-512 CL-513 Мастило За Canon Pixma i P2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280 Ciss Печатач
1.Опис На Производот
Во Пакетот се Вклучени како што е подолу :
1. 1 X КОМПЈУТЕРИ Мастило во Резервоарот, 4 Color, 80ml По Секоја Боја, Инсталиран со цевковод.
2. 1 X КОМПЈУТЕРИ Вежба
3. 1 X КОМПЈУТЕРИ Т рака за Поддршка, што се користи за fix подготовка на Печатач
4. 1 X КОМПЈУТЕРИ Цевка Клип
5. 1 X КОМПЈУТЕРИ Рефил Клип
6. 1 X КОМПЈУТЕРИ Шприцеви и игли
7. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Црна Гума за Кертриџ
8. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Транспарентен приклучок
9. 4 X на КОМПЈУТЕРИ Цевка Наведнуваат
Одговараат За инк-џет Печатач Кертриџ листа како што е подолу
За Canon Pixma i P2700 MP230 2702 240 250 252 260 270 272 280 Печатач
2.Слика на Производот
3. Печати Тест Примерок,Сликата Повеќе Колоритни и јасно !
4. Кој го избра за нас !
5. Добар Пакување Подобра Заштита Касети
6. Услуги На Клиентите :

За производот

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
INKARENA
Број На Модел На:
За HP мастило, ciss систем
боја:
Други
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производи:
Континуирано Мастило Снабдување Систем За canon PG512 CL513
боја:
црна цијан магента жолта
мастило за јачина на:
Празен
Капацитет:
80ml по секој Резервоар
Се Работи За Модел На Печатач:
За
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија
испорака:
3-5 дена

Избор на клиент