Мечка главата стил Безжична вратата бел 200M Ефективни IP44 Водоотпорен стандард врата се Спречи Сигнал пречки

Мечка главата стил Безжична вратата бел 200M Ефективни IP44 Водоотпорен стандард врата се Спречи Сигнал пречки

Достапно за нарачка
DEN 2832.00
Достапност:


Оваа цел :
1 Xbear главата копче(Не вклучува батерија)
1 Xbell
Параметар
Копче
големина:25 X20cm
На батерија : AAA
Материјали : камен
Водоотпорен : IP68
Бел
големина : 5 X6cm
Моќност : AC110-220 V
Материјали : ABS

За производот

Екранот:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Аудио Врата
Бренд Име:
ZOCORFID
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
алармот:
No
моќност:
Сува Батеријата
Itercom:
No

Избор на клиент