Максимална Јачина Црна Маскара Вода-доказ Долго Виткање И Густи Трепки Продолжетоци Производител Влакна Маскара Течни

Максимална Јачина Црна Маскара Вода-доказ Долго Виткање И Густи Трепки Продолжетоци Производител Влакна Маскара Течни

Достапно за нарачка
DEN 100.32
Достапност:


Добредојдовте на Продавница ! Кликнете на овој линк за да внесете нашата продавница изберете Различни Стилови на Производи,Повеќе изненадувања се чека за u !
100% сосема нов и висок квалитет!
Тоа е лесно да се врши
Одлично за секојдневна употреба, Свадба , партија
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба
Зголемување остро и долго, направи што повеќе шармантен.
Ексклузивно Масло слободни формула и убав подарок за осетливи очи,ги отстранува лесно.
Ефект : Огромни Долго Виткање Eyelash
Должина : 11cm/4.33
Сенка Во Боја : Црна
Тежина : Околу 30g
Пакет Содржина1pc x Eyelash Маскара
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети

За производот

Тип:
Маскара
Количина:
1pcs
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Број На Модел На:
NO
НЕТО-WT.:
35g
Корист:
Виткање,Издолжување
Состојка:
течни
Големина:
Sample Size
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes

Избор на клиент