Goldenwarm Сребро Бранеа од Нерѓосувачки Челик Кабинет се Справува со 5 инчен 128 мм Кујната Кабинет Фиока Рачки на вратите Повлекува Копчиња 25 Пакет
Новак - 9 %

Goldenwarm Сребро Бранеа од Нерѓосувачки Челик Кабинет се Справува со 5 инчен 128 мм Кујната Кабинет Фиока Рачки на вратите Повлекува

Достапно за нарачка
DEN 1900.32
DEN 1729.00
Достапност:


Goldenwarm Сребро Бранеа од Нерѓосувачки Челик Кабинет се Справува со 5 инчен 128 мм Кујната Кабинет Фиока Рачки на вратите Повлекува Копчиња 25 Пакет
Опис На Производот :
* КРАЈ НА БОЈА. Бранеа Од Нерѓосувачки Челик ( Бранеа Никел )
* ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик, шупливи цевки, лесна тежина,но и здрав.
* СЕ СПРАВИ СО ГОЛЕМИНА. Дупка центар 5inch ( 128 мм ) ,Вкупната должина 7.5 инчен ( 192 mm )
*ПАКУВАЊЕ.1 set=25 парчиња. Сите поединечно завиткани со 2*М4*25mm(1") должина завртки за секој.
*ГАРАНЦИЈА.100% сосема нов и строго се тестираат пред да се испрати,овие повлекува беа одличен квалитет и инсталира лесно.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Инсталација Завртка Исти Стандардни шрафови се 25mm(1") должина која опсег одбор дебелина : 14-19mm(0.55 во-0.75 во)
.Ако имате подебели одбор,ќе треба да се купи повеќе завртки,ве молам само да ме контактирате.

УПОТРЕБА СЦЕНАРИЈА.Овој кабинет се справува може да се користи на вашиот Кабинет, Салон,Фиока, гардероба итн. Тоа Е
едноставно, тешки-должност,практични и најекономичен начин да декорирате вашиот домот соба.
Можете да ги користите со следново место : Кујна,Купатило,Спална соба,трпезарија,Дневна соба,Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Т-бар кабинет повлекува.
Поврзани Објекти Може Да Се Допаѓа
Превозот
* Ние нудиме брза испорака за НАС клиенти, кој обично трае 7-15 работни дена да пристигне, ако сакате да се изразат испорака ,можете да изберете локација за подигнување или UPS-от,ТОА ќе ве чини од 3-5 дена да пристигнат.
* Ние брод пакети со следење на број за сите земји, ве молиме овозможи 2-4 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас. Јас ќе испрати или наплата за вас.
* Ве молиме не го остави негативни повратни информации директно пред да контактирате со нас за добивање на решение.
Политика На Враќање
* Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Порака ако НЕ сте добиле објект во проценува дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или враќање на вашиот опција.
* Доколку цел објект по грешка или сакате да ја промените и тоа благодарение на оштетените и не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас брзо,ние ќе им даде пари назад или брод од замена. Но, ве молиме потврдете го објектот е во добра состојба и нова етикета, превозот цената треба да биде во купувачот сметка.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

За производот

боја:
Дупка Центри 5 инчен
Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Број На Модел На:
LS201BSS128
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Goldenwarm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заврши Боја:
Бранеа Од Нерѓосувачки Челик,Сребро.
Дијаметар:
12mm ( 1/2 )
Висина:
32-милиметри(1-1/4)
Материјал:
бранеа од нерѓосувачки челик
Модел:
Шупливи кружни Т Бар
Кабинетот се справи со вкупна Должина:
192mm(7.5)
MOQ:
1 Парче
За:
кујната,плакар, кабинет,ковчегот,фиока рачка
Завртка:
2*М4*25mm(1)
Се Справи Со Дупка Проред:
128mm(5 инчи)

Избор на клиент