Луксузна Ретро Кожа Флип Случај Покритие За Asus Zenfone 2 ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Паричникот Телефон Случај Задниот Поклопец Со Карта Носителот ._
Новак - 20 %

Луксузна Ретро Кожа Флип Случај Покритие За Asus Zenfone 2 ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Паричникот Телефон Случај Задниот Поклопец

Достапно за нарачка
DEN 310.08
DEN 248.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Луксузна Ретро Кожа Флип Случај Покритие За Asus Zenfone 2 ZE551 ML ZE550 ML 5.5 инчен Паричникот Телефон Случај Задниот Поклопец Со Карта Носителот ._

За производот

Материјал:
За ZE551ML
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
cuaderno de cuero cellular Caliente venta capa couro para coque ajax
Материјал:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa,Луксузни Ретро Кожа Флип Случај Покритие За Asus Zenfone 2 ZE551ML,За ZE550ML 5.5 инчен Паричникот Телефон Случај Задниот Поклопец Со Карта Носителот ._
Бродови Од:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Број На Модел На:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Карактеристики:
За ASUS Zenfone ZE551ML cuaderno де cuero мобилната Caliente
Најчестиот Вид:
За ASUS Zenfone покрие додаток телефон Случај Покритие За Asus Zenfone
Водоотпорен:
За ASUS Zenfone случај celular телефон 2 ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен
Димензии:
За ZE551ML телефон bollmann) телефон торба Паричникот Телефон Случај Назад на телефонот
Инсталација:
За ZE551ML капак на школката се покрива Со капак Карта Носителот ._ etui
дизајн:
Цитати & Пораки,Симпатична,Апстракт
Компатибилен Бренд:
За ASUS ZenFone
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент