Нови Гроздобер Тајланд накит Етничка Цвеќиња Пеперутка Лист Shapend Ѓердан Кинески Стил на Традиционални Тибетански pendant ѓердан
Новак - 10 %

Нови Гроздобер Тајланд накит Етничка Цвеќиња Пеперутка Лист Shapend Ѓердан Кинески Стил на Традиционални Тибетански pendant ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 172.32
DEN 155.00
Достапност:


КОЛИЧИНА : 1 Buc;
Боја : Сребрена
Материјал : алуминиумски,тиркизна
Големина : Периметар е 43cm +5cmas сликата шоу,
Тежина : 22.7 g/pc
Нашата Предност
1. Еден од медиум накит производителот во Yiwu Кина, со тим од одлични дизајнери,квалификувани вработени,стручната служба продукти.
2. Снабдување илјади предмети кои се погодни за различни пазари.
3. Развој на нови дизајни неделно.
4. Се продава на конкурентна фабрика цена.
5. Усвојување на животната средина-пријателски материјали и технологија
Превозот Термин :
· Ние Брод на Светот
· Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
· Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. ако ви треба побрзо превозот,како што курирската служба DHL, UPS-от , EMS , итн.ве молиме контактирајте со нас за да додадете превозот надомест
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена fo· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други Политики :
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
/
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N-6891-8
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
idealway
Функција:
ѓердан ѓердан

Избор на клиент