Гроздобер Мажите Паричници Мала Паричка Чанта Вистинска Кожа Краток Mens Машки Паричник Спојки Purses Држачот На Мажите Walet Со Монета Џеб
Новак - 50 %

Гроздобер Мажите Паричници Мала Паричка Чанта Вистинска Кожа Краток Mens Машки Паричник Спојки Purses Држачот На Мажите Walet

Достапно за нарачка
DEN 1535.04
DEN 768.00
Достапност:


Информации за производот Бои за избор : Браун Главен Материјал : Вистинска Кожа Пакување Тежина : 0.15 kg Отворениот метод : Кожа Hasp Волумен : парични средства,парични картички,монета и некои мали нешта итн. Пол : Мажи Големина : 9 CM(L)*1,5 СМ(W)*12 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека оваа мерка се bewteen 1-3 см грешка. Напомена :
Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку. Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел. И ние ќе добиете голем попуст од express компанија и материјали снабдувач . Ако количеството стигнат до 600pcs во две бои ,ние може да се направи на маса prodution како на вашите барања (како на пример, додавање свој ЛОГОТО, додадете повеќе боја како и вашите потреби ,промени на хардвер боја и модел на боја итн.). Ние гарантира кои ние се користи, одличен материјал.И добро крои и hight квалитетен хардвер. За нас :
Ние сме производители,Weclome да се обезбеди примерок на producting. Вашето задоволство е наша цел. Ние ви обезбеди нов моден стил и бои за сите ваши потреби. Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме 7 дена гаранција ,Но ќе бидете сигурни дека објектот не штети и се користи,во Спротивно ние нема да ги прифати сите врати. Ако сте го добиле на содржина имаат штети ,Pls љубезно ве молиме да ни испратите e-mail и да го оставите порака на интернет со оштетување на слики за да ги споделите со нас првиот, така што ние би можеле да се решат проблемите, како е можно поскоро. За бесплатен превозот предмети,Ако како вашата адреса причина предизвикани може да не ја прими пакет или на вашата страна поштата ја врати пакет на продавачот ,Ние нема да ги плати трошоците за превозот за вториот време на испорака. Купувачите ќе се плаќаат за превозот на трошоците за замена. Повратни информации :
Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Pls не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашето купување.ние ќе ги реши сите проблеми со вас. Имајте пријатен ден!

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Број На Модел На:
DW170425B
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
12cm
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Паричници:
Организатор Паричници
Бренд Име:
SOIMPORTANT
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Должина:
9cm
1 Бои:
Браун
Висок квалитет:
Yes
Поседувате фабрика:
Yes
Вистинска Кожа:
Yes
Од Италија Лудиот Коњ Кожа:
Yes
цена:
Зависи Од Квалитетот
Пол:
Мажи
Повод:
Работи,Бизнис,Датира,Неврзан
нов дизајн:
Yes
Стил:
Европски и Американски Стил

Избор на клиент