200pcs Злато Боја на Хартија Ознаки Девојка Дизајн Висат Ознака Симпатична Облека, Накит Цена Плоштадот Етикета Накит Картички 3*4cm
Новак - 15 %

200pcs Злато Боја на Хартија Ознаки Девојка Дизајн Висат Ознака Симпатична Облека, Накит Цена Плоштадот Етикета Накит Картички

Достапно за нарачка
DEN 453.60
DEN 385.00
Достапност:


добредојдовте во мојата продавница
200pcs Злато Боја на Хартија Ознаки Девојка Дизајн Висат Ознака Симпатична Облека, Накит Цена Плоштадот Етикета Накит Картички 3*4cm
Опис
Материјал : Хартија
Реден Број : 20 0pcs/н т
големина : 3*4cm
Боја : Златна
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите Карти со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Општо земено, нашите мин цел количество е 5000pcs. 2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно. 3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. 4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
3. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
200pcs Злато Боја на Хартија Ознаки Девојка Дизајн Висат Ознака Симпатична Облека, Накит Цена Плоштадот Етикета Накит Картички 3*4cm

За производот

боја:
Злато
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
4cm
Објектот Тежина:
0.8g
Производ Карактеристики:
Хартија Цена Тагови
Број На Модел На:
Накит Крпа Подарок Екранот Цена Картички Ознаки
Бренд Име:
MISSDEAR
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Предмет Тип:
Хартија Цена Тагови Картички
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
3*4cm
Материјал:
Хартија
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,облека ,Кеси,Cookie Пакување ознаки,DIY картички
боја:
Злато

Избор на клиент