Ретро Стил на Накит со Стакло Cabochon во Облик на Пеперутка Multilayer Бесконечност Кожа Шарм Хривнија Алка за Жените Партија
Новак - 45 %

Ретро Стил на Накит со Стакло Cabochon во Облик на Пеперутка Multilayer Бесконечност Кожа Шарм Хривнија Алка за Жените Партија

Достапно за нарачка
DEN 176.64
DEN 97.00
Достапност:

Продавачот за Испорака Метод,во САД : Цел >=5$, превозот со бесплатна E-пакет Цел 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Превозот времето е премногу долго. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
-
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Во комбинација со логистика и логистика транзит. ние ќе се прогласи како подарок или примерок со мала вредност. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Да се обезбеди да се плати минимален данок. Многу од клиентите одговор. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Царинската строги инспекциски надзор. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тип на производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ,или други скриени трошоци. Се чека за причина! Пакет се очекува да пристигне 28 до 40 дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. па ние имаме 45 дена безусловна политика на враќање ќе направи да се чувствувате подобро. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. цел >=150$,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) Можете да ме контактирате за повеќе информации. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ние ши сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од ( ЕМС/DHL/Aramex ) Хонгконг пост/Кина пост превозот начин ќе зависи од вкупната цена 2.

За производот

Бренд Име:
mendittorosa
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Гроздобер
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
CS0121
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент