Meetcute Вашето Име Хривнија Филм Аниме Нараквици & Алки За Жени Мажи Љубители Долга Шајка Јаже Мулти-боја на половина-handmad

Meetcute Вашето Име Хривнија Филм Аниме Нараквици & Алки За Жени Мажи Љубители Долга Шајка Јаже Мулти-боја на половина-handmad

Достапно за нарачка
DEN 227.04
Достапност:


Опис на производот: Бренд : Meetcute Метал : Полиестер Влакна Стил : Класичните Популарни Големина : 65cm*1.2 см Тежина : 30g Пакет се вклучени: 1 Парче Рака Јаже

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
blb2564sl70429
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Meetcute
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер влакна
Материјал:
Полиестер влакна
Должина:
65cm*1.2cm

Избор на клиент