Бесплатен превозот канцелариски столови. Може да се постават компјутерот на стол Лифт.. зглобот стол. Убавината искуство помине
Новак - 10 %

Бесплатен превозот канцелариски столови. Може да се постават компјутерот на стол Лифт.. зглобот стол. Убавината искуство помине

Достапно за нарачка
DEN 18720.00
DEN 16848.00
Достапност:


За производот

Тип:
Канцелариски Мебел
Специфични Употреба:
Канцеларија Стол
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Стил:
Вртливата Стол,Лифт Стол,Столови Mesh
Бренд Име:
ANDYWINSS
Е Rotatable:
Yes
is_customized:
Yes
Укината:
Yes
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Backrest Висина:
800mm
Со Парапети:
Yes

Избор на клиент