Комбинација на Фонтот Силиконски Калап, Торта Декоративни Алатка, Пекарница Садови, Кујнски Прибор SQ1717
Новак - 50 %

Комбинација на Фонтот Силиконски Калап, Торта Декоративни Алатка, Пекарница Садови, Кујнски Прибор SQ1717

Достапно за нарачка
DEN 689.28
DEN 345.00
Достапност:


За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
TOOBAO
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SQ1717
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент