EVOLOU Телефон Случаи за Xiaomi Mi 6 Покрие Брз Одговор Приказ на Прозорецот прекривачот за Xiaomi Mi6 Mi5 Mi4 Кожа Случај Coque Capinhas
Новак - 33 %

EVOLOU Телефон Случаи за Xiaomi Mi 6 Покрие Брз Одговор Приказ на Прозорецот прекривачот за Xiaomi Mi6 Mi5 Mi4 Кожа Случај Coque

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 160.00
Достапност:


EVOLOU Телефон Случаи за Xiaomi Mi 6 Покрие Брз Одговор Приказ на Прозорецот прекривачот за Xiaomi Mi6 Mi5 Mi4 Кожа Случај Coque Capinhas
Производ Карактеристики >>
100% Сосема Нов
Совршено се вклопуваат за вашиот телефон
Ефикасно спречување прашина и гребнатини,shockproo
Answer : ___________________________ Note : не се бара средство за инсталација,само snap на телефонот
Направени за xiaomi mi6 mi5 mi4
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст поддршка
Над 5pcs се prefered ,и ќе се добие колку што е 5% попуст

За производот

Материјал:
за mi6, за mi5, за mi4
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Карактеристики:
прозорецот случај
Големина:
5.15
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
evolou
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Стил:
прекривачот
Type1:
прозорецот кожа случај за xiaomi mi6 mi5 mi4
Type2:
телефон покритие за xiaomi 6/5/4
Функција:
Нечистотија-отпорен на

Избор на клиент