Управувачот Покритие За TOYOTA Camry 2015 2 парчиња/многу Abs Хром Воланот Стандард Декорација YT-71023
Новак - 8 %

Управувачот Покритие За TOYOTA Camry 2015 2 парчиња/многу Abs Хром Воланот Стандард Декорација YT-71023

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 574.00
Достапност:


До 2015 2 парчиња/многу Воланот Покритие За TOYOTA Camry Abs Хром Воланот Стандард Декорација YT-71023
Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.
1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail под најчестите состојба. Но, тоа трае околу 15-40 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работни дена поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па таа треба вашата доволно трпение да чекаат за mail. И кога ќе изберете пратката начин, тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случува.
2.Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени". Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.
1.Ние поддршка враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува (го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 7 дена (време точка започне од добивање на објектот).
Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата :
(1) Боја, големина разлика проблеми само како што ние ги спомнавме;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) се Мијат, се користи и носење на производи;
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 hours We зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
До 2015
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YT-71023
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
YTAUTO
Материјал Тип:
ABS

Избор на клиент