Lan Karswear 2018 Лето Партија Секси Клуб V деколте, Bodycon Жените се Облекуваат Плус Големина Гроздобер Фустани Голема Големина 3XL Vestido Бесплатен Превозот
Новак - 49 %

Lan Karswear 2018 Лето Партија Секси Клуб V деколте, Bodycon Жените се Облекуваат Плус Големина Гроздобер Фустани Голема Големина

Достапно за нарачка
DEN 1756.32
DEN 896.00
Достапност:


За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Lan karswear
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Падна
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
FX170119
Пол:
Жените
боја:
XL 2XL 3XL
Големина:
Black/Yellow/Rose red
Наслов:
се облекуваат/жените се облекуваат
плус големина жените облека:
фустани големи димензии плус големина фустан 3xl фустан
фустани големи димензии:
туника лето се облекуваат секси фустан bodycon фустан
Повод:
Партија/Club/Секојдневно носење
Сезоната:
лето есен зима пролет
2017 Летен Фустан:
партијата се облекуваат ,гроздобер облека

Избор на клиент