Holset Турбо HE551V 4309076 4309077 3774601 4043226 4045753 4043226 2881994 VNT VGT VariableVane млазницата прстен за Cummins ISX
Новак - 17 %

Holset Турбо HE551V 4309076 4309077 3774601 4043226 4045753 4043226 2881994 VNT VGT VariableVane млазницата прстен за Cummins

Достапно за нарачка
DEN 9072.00
DEN 7530.00
Достапност:

HE551 V млазницата прстен 4309076 4309077 3774601 4043226 4045753 4043226 2881994 турбо VNT
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Специјални Функции:
309076 VGT
Поставување на Возило:
2881994 млазницата прстен
Модел Година:
2017
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
Holset Турбо HE551V
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Тежина:
1.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
HE551V vnt
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
15cm

Избор на клиент