Добар Квалитет 108W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина 36 Дупки LED Таванот Испитување Светлина CE одобрување од FDA
Новак - 5 %

Добар Квалитет 108W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина 36 Дупки LED Таванот Испитување Светлина CE одобрување од FDA

Достапно за нарачка
DEN 156720.00
DEN 148884.00
Достапност:

Карактеристики: Двојно се справи со работа,удобен и удобно Мала светилка панел дизајн,погоден за мал операција осветлување Центар се справи ја прилагодите светлината на самото место,200mm осветлување длабочина Модел:2036 D-2 Енергија:LED 108 W Напон:AC 90-240 V Живот:50,000 h Инсталација висина : 2800mm-3100mm Тежина:35kg Пакет:1060x600x390 mm

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
светилка
Големина:
Large
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
35kg

Избор на клиент