Нова Жешка Тексас Престилка Со џеб Кафе мода Каубој Униформа Унисекс Престилки за Жена Мажите Кујната Готвач Келнер Готвење ресторан

Нова Жешка Тексас Престилка Со џеб Кафе мода Каубој Униформа Унисекс Престилки за Жена Мажите Кујната Готвач Келнер Готвење ресторан

Достапно за нарачка
DEN 1494.24
Достапност:


Нова Жешка Тексас Престилка Со џеб Кафе мода Каубој Униформа Унисекс
Престилки за Жена Мажите Кујната Готвач Келнер Готвење ресторан
Answer : ___________________________ Note : 1.Вештачки грешки во мерењето во 2-3 CM е нормално.
2.Оваа престилка може да се прилагоди на логото, прилагодено лого треба да контакт
услуги на клиентите. 1.Во рок од 10 престилки. Измената на логото бара дополнително плаќање за производство
2.Повеќе од 10 престилки. Прилагодено лого слободни
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

За производот

боја:
Црна
Големина:
one size
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
WQ034
Бренд Име:
TTGYEasy
Стил:
Краток
Тип:
Половината
Употреба:
Санитарните
Материјал:
Тексас
Тип:
престилка
Материјал:
Тексас
Големина:
78*60cm
Тежина:
310g
Пакувањето на производот:
OPP пакување
Употреба:
Чистење
Дали тоа може да се отпечатат на логото:
Yes

Избор на клиент