21inch/22inch/23inch/24inch/25inch Црно Платно Блок Манекен Manikin Главата Памук Платно Главата Екранот за Правење Перики

21inch/22inch/23inch/24inch/25inch Црно Платно Блок Манекен Manikin Главата Памук Платно Главата Екранот за Правење Перики

Достапно за нарачка
DEN 1128.00
Достапност:


21inch/22inch/23inch/24inch/25inch Црно Платно Блок Манекен Manikin Главата Памук Платно Главата Екранот за Правење Перики
Големина : 21inch 22inch 23inch 24inch 25inch
Боја : Црна

За производот

боја:
21inch, 22inch, 23inch, 24inch, 25inch
Тип На Објект:
перика стојат
Број На Модел На:
За Правење Перика
Големина:
21inch 22inch 23inch 24inch 25inch
Бренд Име:
Astrid
Материјал:
Полиуретански
боја:
Црна
Земја/Регион на Производство:
Кина

Избор на клиент