GraceAngie Шарени Слатки Мали Печурки Шарм за Накит Одлуки Цинк Легура Божиќ Шарм Метал Приврзоци Глеѓ Шарм
Новак - 59 %

GraceAngie Шарени Слатки Мали Печурки Шарм за Накит Одлуки Цинк Легура Божиќ Шарм Метал Приврзоци Глеѓ Шарм

Достапно за нарачка
DEN 182.40
DEN 75.00
Достапност:


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Полнач,
Клучни Синџири, Виси Уметност, рачно изработени Занаетчиски итн
Точка Законик : 52669 Боја : Розова+Бела Материјал : Алуминиумски+Глеѓ Големина : 13*14mm 1mm=0.039 инчен Тежина за една многу : 20g Количина : 8pcs/многу

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
52669
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
печурки
Метали Тип:
Алуминиумски+Глеѓ
Големина:
13*14mm
боја:
Бела+Розова
Количина:
8pcs
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, Рачно Изработени Занаетчиски

Избор на клиент