Нови Пристигнување се Повлече од Кујната тапа 3 функција Потоне миксер Славина се Повлече Двојна Sprayer Млазницата Топло Ладно Миксер Вода, Чешмите MJ408
Новак - 39 %

Нови Пристигнување се Повлече од Кујната тапа 3 функција Потоне миксер Славина се Повлече Двојна Sprayer Млазницата Топло Ладно

Достапно за нарачка
DEN 5567.52
DEN 3396.00
Достапност:


За производот

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
MJ408
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Бренд Име:
Мајк И Џејк
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Избор на клиент