Мултимедијални 2.4 G Безжична Микро USB Полнење Мини Тастатура Глувчето Комбо USB Безжичен Приемник Тастатура Глувчето Сет
Новак - 15 %

Мултимедијални 2.4 G Безжична Микро USB Полнење Мини Тастатура Глувчето Комбо USB Безжичен Приемник Тастатура Глувчето Сет

Достапно за нарачка
DEN 744.96
DEN 633.00
Достапност:

Мултимедијални 2.4 G Безжична Микро USB Полнење Мини Тастатура Глувчето Комбо USB Безжичен Приемник Тастатура Глувчето Сет
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Направени од високо квалитетни, трајни производи за употреба.
2.4 G RF технологија,многу ниска потрошувачка на енергија и силна анти-мешање.
Силна компатибилност, погодна за многу систем, како што се Windows Vista/CE/7/8/2000/XP, итн.
Едноставен за инсталација и употреба.
Спецификација :
Материјал : Пластика
Пренос : 2.4 G безжична
Број на копчиња : 77
Пренос на далечина : 10m
Пренос на моќ : помалку од +4db
Напојување : батерија полимер литиум-јонска батерија
Големина : 28.5*12.5*1cm
Тежина : 260g
Оперативен систем : Windows Vista/CE/7/8/2000/XP, За Linux, итн.
Пакетот Вклучува :
1 * Тастатура
1 * Глувчето
1 * Полнење преку USB-Кабел
1 * Упатство

За производот

Интерфејс:
USB,Bluetooth
Тип:
Безжични,Мултимедијални
Производи Статус:
Акции
Оптичка Резолуција:
1600 DPI
Пакет:
Yes
Применливи објект:
За Десктоп
Број На Модел На:
тастатура
Глувчето Врска:
Безжичната
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Со Мултимедијални Копчиња Функција:
No
Тастатура Врска:
Безжичната

Избор на клиент