Feibin Синтетички Влакна Чипка Пред Перики Бобо Директно Ombre Боја 14 инчи 35cm Целосна Главата Перика Висока Температура Влакна Bo27
Новак - 35 %

Feibin Синтетички Влакна Чипка Пред Перики Бобо Директно Ombre Боја 14 инчи 35cm Целосна Главата Перика Висока Температура Влакна

Достапно за нарачка
DEN 2639.52
DEN 1716.00
Достапност:


Име
Синтетички Чипка пред перика
Бренд Feibin
Коса Должина 14inches/35cm
Губење на Текстурата Бобо права
Капа Дијаметар
од 6inch до 9 инчен
Боја На Коса
како на слика
Нето Тежина
0.24 кг/pc Висока температура влакна .може да се perming и Умираат Чипка пред Перики за Жените отпорни на Топлина влакна од Јужна Кореја,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка коса Косата Густина 150% за целосна главата Перика,па нејзините нето тежина 250g Чисто braidings страна прирачник плетенка Soft&удобно мрежа,совршена машина направени,без пролевање,и еластична лента по должината на мрежа Чипка боја испратени по случаен избор ремени може да се носи на фиксна позиција,лесно да се носат Капа дијаметар околу 7-9 инчен Афро Американец Braidings стил, можете да го носат на страните,cosplay или за секојдневна употреба
1.Зошто должина не е иста како и опис?
Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократко
кога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!
2.Зошто боја не е иста како и опис?
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
3.Зошто тежината не е иста како и описот?
Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 5-10g грешка.
4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?
Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја build-up, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно.
Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро.
Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.
5.Зошто косата пролевање?
По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.
6. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат freeto контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Боја на Чипка:
Светло Кафеава
База Материјал:
француска чипка
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
Перики Должина:
Медиум
Бренд Име:
feibin
густина:
150%
Број На Модел На:
bob04

Избор на клиент