Jurken 2018 zomer dames Бохемски Жените Лето Завој се Облекуваат за Одмор на Плажа Облечи Плус Големина 5XL Секси Отворени Врати Цветни Фустан
Новак - 15 %

Jurken 2018 zomer dames Бохемски Жените Лето Завој се Облекуваат за Одмор на Плажа Облечи Плус Големина 5XL Секси Отворени Врати

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
DEN 856.00
Достапност:


Jurken 2017 zomer dames Бохемски Жените Лето Завој се Облекуваат за Одмор на Плажа Облечи Плус Големина 5 XL Секси Отворени Врати Цветни Фустан
Поради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 1-3cm грешка, за повикување само.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
HappDreeSo
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
лето долго макси фустан
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој

Избор на клиент