1PC 400ml 1000ml 1500ml Пченица Слама Запечатени Контејнери Еко-пријателски Задебелување Зрна за Чување на Резервоар со Скала Храна Организатор OK 0432
Новак - 0 %

1PC 400ml 1000ml 1500ml Пченица Слама Запечатени Контејнери Еко-пријателски Задебелување Зрна за Чување на Резервоар со Скала

Достапно за нарачка
DEN 162.24
DEN 162.00
Достапност:


Опис :
Член име : Складирање Тегла
Материјал : ФДУ PP+Пченица Слама
C olor : розова,сина,зелена pls ми даде пораката откако ќе ја побарате она што боите
Капацитет : 400ml,1000ml,1500ml
Големина : 400ml 11.5x9.5x7cm,1000ml 11.5x9.5x14cm,1500ml 11.5x9.5x21cm
W осум : прибл 90g/pc,150g/pc,220g/pc
Пакет се вклучени :
1 XStorage Тегла
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни изнајмување монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.ако вредноста не е повеќе од ние ќе ги искористиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која нема песна не,pls бидат внимание.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

За производот

боја:
400ml, 1000ml, 1500ml
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Број На Модел На:
ok0432
Употреба:
Храна
Пластични Тип:
PP
Големина:
M
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Капацитет:
350ml
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Пластични
Мирудии Сад стилови:
маска

Избор на клиент