Бум Живот 24mm кристал snap копчето одговара 18mm snap копчето за часовници, нараквици жените Гроздобер за кожа 18mm armband накит 060806

Бум Живот 24mm кристал snap копчето одговара 18mm snap копчето за часовници, нараквици жените Гроздобер за кожа 18mm armband

Достапно за нарачка
DEN 403.20
Достапност:


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
321
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Стил:
Романтични

Избор на клиент