GZXISI Жени Секси Сијамски Корсет Постпартална Тенок Појас Слабеење Bodysuit Високо Еластична Shapewear долна облека Тело Shapers Корсети
Новак - 17 %

GZXISI Жени Секси Сијамски Корсет Постпартална Тенок Појас Слабеење Bodysuit Високо Еластична Shapewear долна облека Тело Shapers

Достапно за нарачка
DEN 554.40
DEN 460.00
Достапност:


GZXISI Жени Секси Сијамски Корсет Постпартална Тенок Појас Слабеење Bodysuit Високо Еластична Shapewear долна облека Тело Shapers Корсети

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук,Бамбус Влакна
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
259
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
GZXISI
Декорација:
Appliques
боја:
Беж,црна
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Боја Стил:
Природна Боја
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
испорака:
Во рок од 1-3Working Дена
bodysuit слабеење долна облека:
половината тренер топла shapers појас
Телото Shaper:
телото shapers половината појаси
Телото Shaper Половината Cincher Корсет:
корсет shapewear
underbust корсет shapewear:
shapewear жени
топла слабеење вест:
слабеење половината тренер

Избор на клиент