PGI-510 511 PGI-740 741 MG2540 MG2580 MP280 MX397 MX398 MG259 печатач додатоци се применува на Континуирана Мастило Снабдување Систем

PGI-510 511 PGI-740 741 MG2540 MG2580 MP280 MX397 MX398 MG259 печатач додатоци се применува на Континуирана Мастило Снабдување

Достапно за нарачка
DEN 216.00
Достапност:


почитувани купувачот, ви благодариме за вашата шопинг од нашата продавница. Поради високата цена на меѓународен превоз, ќе испрати Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за нарачки помалку од $5. или ние ќе го избере една која е cheapeast channle. Mail пакети можеби ќе не биде навремено следење логистика информации. Се надевам дека знаеш. Ако имате барање за рецепт на логистика, може да ја зголеми екстра поштарина. Ова е одржување додаток за PG510, CL511 210211740741 касети, воздух издувни гасови, мастило вшмукување апликации додаток доаѓа со црна кертриџ заптивка и патрон патрон за употреба во согласност со инструкциите Погоден за сите печатач измени количина : 1pcs

За производот

Бренд Име:
боја welbo
Тип:
Други

Избор на клиент