Мода Мали Шарм на Жените Вода Капка Уво Ткаенината ААА Плоштадот Бела Кубни Циркони Клип Обетки Накит За Жените Партија Подарок AE299
Новак - 21 %

Мода Мали Шарм на Жените Вода Капка Уво Ткаенината ААА Плоштадот Бела Кубни Циркони Клип Обетки Накит За Жените Партија Подарок

Достапно за нарачка
DEN 115.68
DEN 91.00
Достапност:


Шармот на Жените Вода Капка Уво Ткаенината Клип Обетки AE299

Предмет : Клипот Обетки AE299
Позлата : Бело Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија .
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние ќе им даде на професионални предлог !
Големина : 1.4*0.5 cm (0.55*0.2 инчи)

За производот

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
самовила
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
AE299
Тежина:
9.6g
боја:
Бело Злато
позлата:
Бело Злато
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент