тест многу добар производ EME450GBB22GV bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ EME450GBB22GV bga чип reball со топки IC чипови

Достапно за нарачка
DEN 397.44
Достапност:


За производот

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
EME450GBB22GV
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA

Избор на клиент