1 Пар Силикони Прсти 3 Дупка Пети Сепаратор Палецот Valgus Заштитник Пети Seperator Нога Нега Алатки -35
Новак - 33 %

1 Пар Силикони Прсти 3 Дупка Пети Сепаратор Палецот Valgus Заштитник Пети Seperator Нога Нега Алатки -35

Достапно за нарачка
DEN 97.44
DEN 65.00
Достапност:


1 Пар Силикони Прсти 3 Дупка Пети Сепаратор Палецот Valgus Заштитник Пети Seperator Нога Нега Алатки
Карактеристики :
Бренд нови
Материјал : Медицински Силикони
Боја : Бела
Количина : 1pair
Пакет : 1 Пар * Пети Сепаратори
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

За производот

Бренд Име:
Ladylo
Тип:
Ортопедски Материјали
Број На Модел На:
B050342
Материјал:
/
Големина:
/
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка

Избор на клиент