Памук Трајни Мулти Џеб Лабава Baggy Товар Панталони Мажите Воената Стил Долги Панталони Црни Каки Војска Зелена Голема Големина 38

Памук Трајни Мулти Џеб Лабава Baggy Товар Панталони Мажите Воената Стил Долги Панталони Црни Каки Војска Зелена Голема Големина

Достапно за нарачка
DEN 1583.52
Достапност:


1.Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена во нормално време.
2.Време На Испорака;
Преку Експрес : Генерално 3-14 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-60 работни дена(Бидејќи продавачи се дојде од целиот свет.)
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4.Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Нормално, ние ќе ја испрати од Кина Пост да повеќето земји со бесплатен превозот.
Ако сакате ни да се испрати од DHL,UPS-от и сл ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви ги даде на најевтиниот превозот стапки.
1.Ако имате дефект на стоки,сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по
ќе ја прими пратката. Сите се врати стоката мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентите
е одговорно за превозот обвиненија на врати стоки
2.Ние ќе рефундирање на парите да ти кога ќе се врати стоката,Или замени стоката за вас.
3.Некаде Воздухопловната пропушти некои поштенски,ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашите производи.
4.Ние ќе се справи со рефундирање во 5 работни дена кога ќе ја добие од вас.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни остави позитивни повратни информации,
за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку(Моите Пораки)или(Прашајте го Продавачот П-
uestions).Трговија менаџер,пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем некој да ги задоволат вашите потреби.

За производот

Големина:
30, 32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Декорација:
Џебови
Половината Големина(во инчи):
30.3-42.1
Број На Модел На:
Карго Панталони
Должина:
Full Length
Стил:
Сафари Стил
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Overeal
Панталона Стил:
Карго Панталони
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Midweight
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Платно
Стил:
Моден

Избор на клиент