4 Нивоа Пластични Билка Мелница Плевел за Наргиле Shisha Чад од Тутун водовод Стаклена Цевка со Дијаметар од 50mm Соодветна Големина
Новак - 5 %

4 Нивоа Пластични Билка Мелница Плевел за Наргиле Shisha Чад од Тутун водовод Стаклена Цевка со Дијаметар од 50mm Соодветна Големина

Достапно за нарачка
DEN 165.60
DEN 157.00
Достапност:


5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница US $ 6.99 /парче
Производ Материјал : Пластика
Производ тежина : околу 32 грама
Производ Големина : дијаметар 5cm висока за 3,7 см

За производот

боја:
случаен боја
Бренд Име:
LST
Број На Модел На:
432
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Пластични

Избор на клиент