Промет на големо со Бесплатен превозот 30pcs 13*4cm црна СТП кожа значки со метални легури на логото антички месинг четка Тексас спортски PLB-027

Промет на големо со Бесплатен превозот 30pcs 13*4cm црна СТП кожа значки со метални легури на логото антички месинг четка Тексас

Достапно за нарачка
DEN 619.20
Достапност:

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Боја : Црна СТП + Златен метал, со црн лак Големина : 3*3.5 см

За производот

Тип На Производ:
Значки
Декорација:
Rhinestones
Обликот:
како фото
Број На Модел На:
PLB-027
Главен Материјал:
кожа
Техника:
позлата
Големина:
3*3.5cm
Функција:
Без Никел
Значка Тип:
Шие-На

Избор на клиент