Жените Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Костим за Капење Одговараат на Нови костими за капење

Жените Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Костим за Капење Одговараат на Нови костими за капење

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Polyster Боја : 4 Бои Се Покаже Како Слики
Стил : Секси Триаголник Бикини Сет
Големина : S M L
Големина на Табелата(cm)
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Градник+1 x Дното
Преглед :
nternational Купувачи ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Средината На Половината
Со Подлога:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Избор на клиент