Чендлер Ново Сребро Позлата Парична Казна Накит Twine Линија Прстени Готски Boho Midi Pinkie Ноктот Bague Прилагодливи Свадба Бенд
Новак - 35 %

Чендлер Ново Сребро Позлата Парична Казна Накит Twine Линија Прстени Готски Boho Midi Pinkie Ноктот Bague Прилагодливи Свадба

Достапно за нарачка
DEN 129.12
DEN 84.00
Достапност:


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
Чендлер Нови 925-Sterling-Сребрена Парична Казна Накит Twine Линија Прстени Готски Boho Midi Pinkie Ноктот Bague Прилагодливи Свадба Бенд
Материјал : 925 Sterling Silver Thail Сребро.
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!
ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

За производот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Пердув
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Чендлер
Број На Модел На:
925 Прстен-0518-18
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Едноставен/Античкиот/Ретро
Облик/Шема:
Twine Линија
925 Sterling silver:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Пети Прстен:
Унисекс/Децата Подароци
фунта сребрен накит:
Accessary /Подароци
боја:
сребро црна
Материјал:
925 sterling silver Бакар
Пол:
Жените/Женски/Girls/Човек
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Избор на клиент