Висок Квалитет 13mm Широк Полирање Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Кубанската Тротоарот Линк Синџир Белегзија Или Ѓердан За Кул Мажите 7-40
Новак - 10 %

Висок Квалитет 13mm Широк Полирање Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Кубанската Тротоарот Линк Синџир Белегзија Или Ѓердан За Кул

Достапно за нарачка
DEN 311.52
DEN 280.00
Достапност:


Опис :
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L не ' рѓосувачки челик
1pcs
како истата слика
7"-40"должина;13mm ширина
1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако објекти уште havent пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
Бесплатен превозот на Големо / Мало,Модни Накит ,Мажите&Момчето Ѓердани Синџири, 316 L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Накит US$ 4.99 /парче
Слободен брод!Поставен на жените накит од не 'Рѓосувачки Челик 3.2 mm овална синџир Ѓердан,21.6" US$ 4.99 /парче
Промоција на Производот : Кул Мажите не ' Рѓосувачки Челик Накит,Топла Продажба 55cm*10мм две тон синџир Ѓердан, со Врвен квалитет Бесплатен Превозот САД$ 15.99 /парче
Топла Продажба !Бесплатен Превозот Мода Накит Сјајна 316 L не ' Рѓосувачки Челик Рамен Змија Ѓердан трговија на Големо Цена US$ 8.99 /парче
Бесплатен превозот! Кул Жените од не ' Рѓосувачки Челик 3.6 mm Овална Синџир Ѓердан 55cm*3.2 мм,Сребрен Накит US$ 4.99 /парче
Топла Продажба! Сјајна не ' Рѓосувачки Челик Накит Сет само 11,6 mm Злато&Сребро Синџир Ѓердан/Нараквица Две Тон Накит Бесплатен Превозот САД$ 23.99 /парче
Промоција на Производот : Кул Мажите не ' Рѓосувачки Челик Накит,Топла Продажба две тон Врвен квалитет синџир Ѓердан, трговија на Големо Бесплатен Превозот САД$ 13.99 /парче
Фабрика Цена+Бесплатен Превозот Мода за Мажи Нерѓосувачки Челик Сребрен Накит Византискиот Синџир Ѓердан НА ПРОДАЖБА US$ 11.99 /парче

За производот

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Функција:
накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент