1 Година Роденден Бебе девојка Облека О-вратот на Бебето ќерка Vestido Infantil Новороденото Девојче Долг Ракав Бебе Bodysuits
Новак - 30 %

1 Година Роденден Бебе девојка Облека О-вратот на Бебето ќерка Vestido Infantil Новороденото Девојче Долг Ракав Бебе Bodysuits

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 134.00
Достапност:

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 16.18
САД $ 4.68
US $ 4.99
САД $ 12.88
САД $ 12.88
US $ 4.99
САД $ 4.68
САД $ 12.18
САД $ 3.99
САД $ 10.18

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
CH8001
Бренд Име:
Картер Amour
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
100%памук

Избор на клиент