Безжична Рачен Микрофон за dslr фото Камера Отворено Снимање, Интервјуа, Видео Снимање, DV Пренослив Безжичен Микрофон

Безжична Рачен Микрофон за dslr фото Камера Отворено Снимање, Интервјуа, Видео Снимање, DV Пренослив Безжичен Микрофон

Достапно за нарачка
DEN 6960.00
Достапност:


Dslr фото Безжична Камера за Надворешна Снимање, Интервјуа, Видео Снимање, DV Пренослив Безжичен Микрофон
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во 3 - 10 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во Царинење Време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ ќе бидат прегледани. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни Царински Давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за Царински Давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти, најдобро што може. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. И ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да се поднесе тужба против логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да ја врати стоката. Гаранција & Одржување : Ние нудиме половина месец слободна замена. Купувачите треба да поднесе барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да сноси превозот на трошоците за враќање. СОВЕТИ : Пред враќање на предмети, ве молиме потврдете го со нас адреса и логистика метод. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се справи со нив веднаш штом ќе добиете предмети. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е значително важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 започнува, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем, ние ќе го цениме тоа многу ако можете да контактирате со нас, прво, пред да закуп никакви негативни повратни информации. Ние ќе се чувствувам должен и да се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со нашата најдобра услуга. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е на погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Производ Опција Листа Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Ако има нешто нејасно или сакате да добиете повеќе помош, можете да додадете мојот skype : chuangyidai#hotmail.com или на МСН : chuangyidai#live.com

За производот

Поставете Тип:
Предавателот Поставува
Пакет:
Yes
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Бренд Име:
UKINGMEI
комуникација:
Безжичната
Стил:
Рачен Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Број На Модел На:
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-300H
Употреба:
Интервју,

Избор на клиент